Obserwatorzy

niedziela, 30 stycznia 2011

Hip hop style

Witam,
przepraszam, że przez ostatnie dni obijałam się i nic nie wrzucałam. Mój czas pochłaniało co innego, zresztą i tak przez ostatni tydzień nie rozstaje się z dresem ( efekt ciągłych treningów). Dlatego dzisiaj dodam parę fotek związanych z modą hip hopową, będzie kolorowo! Zresztą wciąż szukam inspiracji, które pomogą nam fajnie wystylizować się do zbliżającej sesji zdjęciowej. Myślę, że może wyjść z tego coś fajnego !
 Nie mamy zamiaru się ograniczać, stawiamy na mieszankę stylów i przede wszystkim na kolor!

zdjęcia pochodzą ze strony:
http://weheartit.com/
http://thecobrasnake.com/partyphotos.html
http://www.lachapellestudio.com/
http://www.google.pl/imghp?hl=pl&tab=wiA i jeszcze mały filmik! Jak już pisałam wcześniej, cały swój czas spędzam w dresie i na sali tanecznej. Mamy ostatnio warsztaty z Kreus`em Lay`em , o to jego choreografia! Koleś jest świetny! Niestety choreografie nie tak łatwe do opanowania.

4 komentarze:

 1. Kanye, Pharell i Kid... och, och, och! Wszystkich ich uwielbiam, za muzykę, działalnośc producencką, aktorską.. ale przede wszystkim za styl i podejście do mody i samych siebie :). Zawsze marzyło mi się mieć swojego własnego "Kanye'go lub Pharell'a(w wersji bez wąsów, haha) i wszystkich swoich chłopaków drobnymi podstępami zawsze ku takiemu stylowi kierowałam, hahaha, nic dziwnego, ze nie mogli ze mną wytrzymać.

  A tańczycie świetnie :D.

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjecia swietnie, oldschool <3.
  cassie= <3 oja.
  a choreografia mistrzostwo świata
  naprawde :)))
  wiesz co dobre!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super filmik a niektóre zdjęcia mega.

  http://kadoha.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń
 4. wow i love this post!!! i like the funky style

  OdpowiedzUsuń