Obserwatorzy

sobota, 23 kwietnia 2011

More pictures


8 komentarzy:

 1. like it! :)

  pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT ! ! ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. sesja GENIALNA i jeszcze raz GENIALNA! :D

  http://flashnfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylizacja naprawdę mega konkretna, ale zdjęcia technicznie są kiepskie. W trzech pierwszych strasznie przeszkadza cień rzucany na ściany, ma się wrażenie, że są one robione metodą chałupniczą amatorsko w domu. Światło padające na wprost to chyba był zły pomysł, rozproszenie go dałoby lepszy efekt, minimalizując cień. W 3,4 zdjęciu widać przepalone w jednym miejscu. Profesjonalna sesja zmieniła się w amatorską a szkoda, bo wasza stylizacja była zajebista.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rafale niestety muszę się z Tobą zgodzić :/ Dużo pracy zostało w to włożone i zdjęcia rzeczywiście są średnie ale no nic nie zrobię, to nie moja wina. Szkoda tylko naszej pracy bo na żywo to wyglądało genialnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja skupiłam sie na stylizacjach! Są oszałamiające. W ogóle sam pomysł jest rewelacyjny, a wykonanie to po prostu mistrzostwo! Może zdjęcia nie sa profesjonalne, ale według mnie są fantastyczne! Fenomenalne, na prawdę nie mogę się napatrzeć. Jestem pełna podziwu dla Waszej pracy, stylizacji i wierzę, że ta sesja wymagała dużo wysiłku! Uważam, że nie ma co się czepiać jakiś cieni, bo ta sesja spokojnie mogłaby się pojawić w paru magazynach :)

  Basia.

  OdpowiedzUsuń